Lexmoto ZSB 125 vs Qingqi Jet QM125-10E (2016)
Spec comparison
| Spec | Lexmoto ZSB 125 | Qingqi Jet QM125-10E |
|---|---|---|
| Model year | 2016 | 2013 |
| Price | — | — |
| Engine | 125 cc | 125 cc |
| Horsepower | 11 hp | — |
| Torque | 10 Nm | 9 Nm |
| Weight | 125 kg | — |
| Seat height | 29 mm | — |